TTNET tırı il il geziyor

ttnet-tirTTNET, 135 metrekare alana sahip özel tasarımlı tırı ile tüketicilere keyifli anlar yaşatacak.

TTNET,  135 metrekare alana sahip özel tasarımlı tırı ile 25 ve 26 Mayıs tarihlerinde İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nde tüketicilere keyifli anlar yaşatacak.

Türkiye’nin lider internet servis sağlayıcısı TTNET, zengin içeriğe sahip hizmetlerini tanıtmak amacıyla Türkiye’yi dolaşmaya devam ediyor.

Mayıs ayında, Türk Telekom grubu şirketleri ile birlikte düzenledigi  FiesTTa bahar şenlikleri kapsaminda 9 ilde 10 üniversitede gençlerle bir araya gelen TTNET, Almanya’nın Dortmund kentinde özel olarak hazırlanan ve Türkiye’ye ilk kez getirilen ‘Colani Truck’ TIR’ını 25 ve 26 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da tüketicilerle buluşturuyor.

TTNET Dünyası ile Tanışma Fırsatı

135 metrekare alana sahip TTNET’in teknoloji tırı, 20 dakikadan az bir süre içinde, dört tarafında yer alan kanatlarının açılmasıyla TTNET Dünyası’na dönüşüyor. TTNET Dünyası’nın içinde TTNET VIDEO’daki eğlenceli videoları gösteren ekranlar, TTNET OYUN üzerinden sınırsız oyun oynanabilecek bilgisayarlar, TTNET WiFi gibi birçok hizmet bulunuyor. Tırın üzerinde yer alan kafede yanlarında dizüstü bilgisayar, netbook, WiFi uyumlu cep telefonu olan herkes ücretsiz internete bağlanabilecek.